НА ЛЬВІВЩИНІ ЛИШЕ СІМ РАЙОНІВ МАЮТЬ ПЛЯЖІ, ДЕ МОЖНА БЕЗПЕЧНО ВІДПОЧИТИ

           

У Миколаївському районі таким місцем є озеро неподалік залізничної станції Задорожне, яке у народі вже давно називають «Байкалом».

А загалом, на території області визначено 19 пляжів, які відповідають вимогам Правил охорони життя людей на водних об’єктах України, затверджених наказом Міністерства внутрішніх справ України від 10.04.2015 № 301, – зазначається на офіційному сайті львівської ОДА.

Відповідно до зазначених Правил, суб’єкти господарювання, які надають послуги з організації відпочинку людей на водних об’єктах, мають забезпечити проведення водолазного обстеження підводної частини акваторії пляжу, створити відомчі рятувальні пости, які укомплектовані підготовленим персоналом та необхідним обладнанням й інвентарем, заключити угоди на обслуговування Державною аварійно-рятувальною службою. Крім того, на території пляжів мають бути встановлені стенди з інформацією про глибину і площу водного об’єкта, нахил берегів і ширину мілководдя, температуру та якість води, рівень благоустрою пляжів.

Решта об’єктів масового відпочинку на водних об’єктах закінчують проведення необхідних заходів з облаштування пляжів. Також, однією з причин із затягуванням початку роботи тих чи інших об’єктів є відсутність відповідного температурного режиму води пляжу. Після виконання необхідних умов,  для відпочинку на воді будуть відкриті ще 20 об`єктів,

На сьогодні, для відпочинку вже відкриті пляжі на таких водних об’єктах: Миколаївський район – пляжі на озері поблизу залізничної  станції “Задорожнє”; Дрогобицький район – озеро поблизу с. Модричі; Жовківський район – озера поблизу населених пунктів Воля Гамулецька та Фійна-Майдан; Золочівський район – міський став в парку “Здоров’я” у місті Золочів; Перемишлянський район – міський став у місті Перемишляни та озера поблизу населених пунктів Стрілки та Коросно; Пустомитівський район – озера поблизу міста Пустомити та населених пунктів Старе Село та Давидів; Яворівський район – рекреаційна водойма Яворівського Національного природного парку

Автор статті/


Related Articles

Напишіть відгук

Звяжіться з нами :  

Категорії