НОВОРОЗДОЛЯНИ МІТИНГУВАЛИ ЧЕРЕЗ КОМУНАЛКУ

           

Першопричиною невдоволення стало Рішення виконавчого комітету Новороздільської міської ради №87 від 10.04. 2018 року «Про визначення управителя багатоквартирних будинків», яким управителем багатоквартирних будинків у місті визначено КП “Розділжитлосервіс” – підприємство, з мільйонними боргами, яке донедавна займалось наданням комунальних послуг.

А далі новопризначений управитель, начебто, терміново, без громадського обговорення затвердив ціни за послуги з управління багатоквартирним будинком, які, як стверджують містяни, подекуди вдвічі перевищують попередні тарифи за послуги, що надавав КП «Розділжитлосервіс» до призначення управителем. Відтак, новороздоляни, зважаючи на якість надаваних послуг та їх кількість, які на їх думку, не відповідають навіть мінімальним потребам, а також на плачевний фінансовий стан КП «РЖС», впевнені, що в якості управителя, зазначене підприємство не зможе навіть думати про належне виконання послуг. Адже, як зазначається у електронній петиції до Новороздільської міської ради «Про скасування рішення виконкому», яким КП «РЖС» визначено управителем багатоповерхових будинків, внаслідок чого зросли тарифи, зареєстрованій 16 травня депутатом міської ради А. Шалаєвим, – «усі кошти, які будуть стягуватись управителем з населення, будуть йти на погашення попередньої заборгованості підприємства перед бюджетами всіх рівнів, штрафами, виплатою дебіторської заборгованості, в т.ч. із заробітної платні працівників та відшкодування ПДВ.»

Так воно чи ні, але у тій же петиції ( 14 червня на сесії Новороздільської міської ради запланований її  розгляд) міській владі були поставлені чіткі вимоги – «відмінити рішення Виконавчого комітету Новороздільської міської ради №87 від 10.04.2018 року “Про визначення управителя багатоквартирних будинків”; провести громадське обговорення з цього приводу та затвердження плати/тарифів з утримання будинків та прибудинкової території; провести аудит фінансової діяльності КП РЖС та КП РТКЕ на предмет ефективності діяльності керівництва та ефективного керування комунальним майном громади.»

Та, очевидно, у петиції вірять не всі, особливо, коли платіжки за комуналку вражають цифрами. Отож люди й прийшли під міську раду, аби, власне, почути те, про що згадувалося вище – 14 червня депутати розглядатимуть поставлені громадою вимоги… Ну, а влада вже б давно мала зрозуміти, що такі речі потрібно робити публічно, бо що-що, а коли справа стосується і без того худих гаманців українців, вони готові мітингувати і відстоювати своє.

Автор статті/


Related Articles

Напишіть відгук

Звяжіться з нами :  

Категорії