СПОРТИВНО КУЛЬТУРНИЙ КЛУБ «ДЕМНЯ» МАЄ НОВОГО ТРЕНЕРА

           

Із 6-го червня, як повідомляє «Спортивна Галичина», команду дем`янських футболістів, яка, нагадаємо, після 9-ти турів із 16-ма очками в активі, перебуває на 2-ій сходинці турнірної таблиці Прем’єр-ліги Львівщини, – тренує Руслан Брунець, – колишній тренер ФК «Юність» із Гійчого є успішним учасником Прем’єр-ліги Львівщини.

На тренуваннях він готуватиме команду до найближчого домашнього поєдинку з ременівською «Думною» в чемпіонаті. Йому допомагатиме Юрій Войтович, колишній тренер зі штабу Павла Котовенка.

Як зазначає видання, – такі кадрові зміни зумовлені тим, що Павло Котовенко став асистентом новопризначеного головного тренера луцької «Волині» Андрія Тлумака, який удруге поспіль здобув бронзові нагороди чемпіонату України U-19.із юніорами львівських «Карпат».

Доречі, минулого сезону Котовенко працював у СКК «Демня» на посаді спортивного директора, а напередодні старту цього сезону повернувся на тренерський місток команди (нагадаємо, 2016-го він привів «Демню» до золотих медалей в обласному чемпіонаті та тріумфу в Кубку Львівської області).

«Це не спонтанне рішення. Ми зустрічалися з Русланом Брунцем, обумовили всі деталі, дійшли спільних точок дотику. Він – досвідчений тренер, добре знає реалії львівського обласного футболу, вміє організувати боєздатний колектив. Однозначно завдання спортивно-культурного клубу «Демня» на сезон – здобути чемпіонство. Ми цілком довіряємо Русланові Брунцю і даємо йому шанс поборотися за найвищі місця», – зазначив у коментарі інформаційному центру Федерації футболу Львівської області почесний президент СКК «Демня» Михайло Мудрий.

Автор статті/


Related Articles

Напишіть відгук

Звяжіться з нами :  

Категорії