…ПІДНЯЛИСЯ БЛИЖЧЕ ДО БОГА

           

Учні катехитичної школи святого Володимира Великого з Нового Роздолу підкорили найвищу гору українських Карпат –Говерлу, висота якої 2061 метр над рівнем моря.

Ця подія, як повідомляється на сайті Стрийської єпархії УГКЦ, стала символічним завершенням навчального року і відбувалася під девізом – «З Говерли – до Бога ближче».

«Ще до початку організації сходження, – ділиться директор Катехитичної Школи Св. Володимира Великого парафії Різдва Пресвятої Богородиці отець Роман Штігер, – у багатьох були сумніви, чи зможуть діти зійти на гору, чи можливо потрібно обрати нижчу вершину. Проте з Божою допомогою, підтримкою дорослих, та максимальному зосередженню зусиль, на гору зійшли усі.»

Отець Роман також зазначив, що ця подорож була не лише відпочинком, але й стала продовженням виховного процесу: молитви і прослави Бога Творця; любові до України та краси її природи; усвідомлення природного багатства, яке дав нам Бог, і важливості бережливого ставлення до нього; виховання командного духу та подавання руки підтримки у важких ситуаціях.

(фото-джерело)

 

Автор статті/


Related Articles

Напишіть відгук

Звяжіться з нами :  

Категорії