НОВИЙ РОЗДІЛ – ПОЛІЦЕ, ЯК ПРИКЛАД УСПІШНОГО ПАРТНЕРСТВА

           

Заступник міського голови Нового Роздолу Андрій Цюра та польський бургомістр Владислав Дякун презентували учасникам першого українсько-польського Форуму партнерства, який відбувся у Трускавці і проходив у рамках другого фестивалю польської культури, досвід тривалої і доволі успішної співпраці Нового Роздолу та польського міста Поліце як міст – побратимів.

Під час форуму, який, до речі, був організований за ініціативи Конвенції про місцеве самоврядування співпраці Польща-Україна та Трускавецької міської ради і проходив протягом трьох днів (з 25 по 27 травня), його учасники обговорювали можливості розвитку Карпатського регіону та питання децентралізації різних сфер суспільного життя. Для кращого сприйняття інформації у програмі форуму було передбачено три секції: «Надзвичайна практика співпраці польських та українських органів місцевого самоврядування», яка покликана розповісти про важливість та необхідність співпраці органів місцевого самоврядування Польщі та України; «Стратегічне партнерство або примусове сусідство? Рецепт ідеального партнерства» та «Бажаємо співпрацювати – покажи себе!». Саме на цій секції представники органів місцевого самоврядування від України і презентували свої міста. Адже, як зазначив, відкриваючи форум, міський голова Трускавця Андрій Кульчинський:

«Цей Форум – це можливість знайти для міста добрих партнерів та налагодити з ними плідну співпрацю. На зустріч приїхав Почесний консул України в Щеціні, це високий рівень і хороші перспективи».

(Фото з інтернет – джерел. Зверху – Заступник міського голови Нового Роздолу Андрій Цюра та польський бургомістр Владислав Дякун; знизу  – фрагмент виступу польських артистів. )

Автор статті/


Related Articles

Напишіть відгук

Звяжіться з нами :  

Категорії