“МИ ПОВИННІ ПАМ`ЯТАТИ ТИХ, ХТО ВІДДАВ ЖИТТЯ ЗА НАШУ ДЕРЖАВУ…”

           

У неділю, 27 травня, керівники Миколаївського району спільно із керівництвом обласної влади, громадськості та воїнів різних поколінь, взяли участь в загальнообласних урочистостях з нагоди Свята Героїв, яке в Україні  встановили на честь українських воїнів – борців за волю України.

Розпочалися урочистості біля пам’ятника Степану Бандері, де відбулося громадське віче. Далі  учасники події сформували колону і пройшли вулицями Львова до проспекту Свободи. Там представники влади та громадськості поклали квіти до пам’ятника Тарасові Шевченку та під супровід музичних оркестрів з цілої області спільно виконали Державний гімн України, а також послухали Повстанський та Козацький марші у виконанні оркестрантів.

Продовжилися урочистості виступами державних і громадських діячів. зокрема, слова вдячності Героям України висловив голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка.

“Сьогодні ми вшановуємо Героїв, які в різні часи були відважними силою духу і завжди готовими стати в бій за Україну, – наголосив очільник Львівщини. – Це і учасники визвольних змагань, і ветерани війни, і наші новітні герої – учасники АТО. На сьогодні можемо пишатися ними, зокрема достойними воїнами, котрі воюють на Сході. Вже понад 10 тисяч новітніх героїв повернулися додому живими і, на жаль, 240 родин повернули своїх синів навічно. Я б дуже хотів, щоб учасники цього віче завжди шанували своїх героїв та силою слова й невтомною працею утверджували Українську державу”.

У свою чергу голова  Всеукраїнського Товариства політичних в’язнів і репресованих Петро Франко зауважив, що «Це вже десятий рік ми відзначаємо Свято Героїв. Ми проходили урочистою ходою вулицею Степана Бандери повз першу гімназію, яка дала нам багато Героїв. Після трагічної історії нашої нації ми повинні пам’ятати тих, хто віддавав свої життя за нашу державу. Ми повинні пам’ятати про юних героїв, яких мордували по тюрмах. Якщо ми будемо сьогодні стояти на твердому фундаменті національної свідомості і вклонимося нашій молоді, буде Україна квітуча і незалежна».

У межах масштабного вшанування усіх українських Героїв  урочистості також відбулись у Білогорщі, на Личаківському цвинтарі, де поховані новочасні герої, серед яких – колишній голова Миколаївської РДА Василь Кіндрацький.

 

Автор статті/


Related Articles

Напишіть відгук

Звяжіться з нами :  

Категорії