У МИКОЛАЄВІ ПРАВООХОРОНЦІ ВСТАНОВЛЮЮТЬ ОСІБ, ЯКІ ВЧИНИЛИ «КОМУНІСТИЧНУ» ПРОВОКАЦІЮ

           

 

Як повідомляє прес-служба прокуратури Львівської області, – Золочівська місцева прокуратура розпочала досудове розслідування у кримінальному провадженні за ч.1 ст.436-1 КК України (виготовлення, поширення комуністичної, нацистської символіки та пропаганда комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів) за фактом розповсюдження у місті Миколаєві комуністичної символіки.

16 травня місцеві активісти виявили, зокрема, учасники АТО, на стіні оголошень у центральній частині міста, виявили на вікнах магазинів і тумбах оголошень листівки провокаційного змісту із зображенням комуністичної символіки (ордена у вигляді серпа, молота та Георгіївської стрічки). Це неабияк стурбувало пересічних миколаївчан, у Миколаївське відділення поліції поступило багато звернень, а місцеві ветерани АТО їздили містом і зривали ворожу пропаганду.

На сьогодні, на вилучені предмети накладено арешт, а правоохоронцями вживаються усі можливі заходи щодо встановлення особи, яка причетна до вчинення цього злочину.

(фото із ФБ сторінки Вікторії Ничти)

Автор статті/


Related Articles

Напишіть відгук

Звяжіться з нами :  

Категорії