АНДРІЙ КУЗЬМЕНКО СТАВ ПОЧЕСНИМ ГРОМАДЯНИНОМ НОВОГО РОЗДОЛУ

           

Український співак, письменник. телеведучий, продюсер, актор Андрій Кузьменко став Почесним громадянином Нового Роздолу. Відповідне рішення місцеві депутати прийняли під час 33 сесії, яка відбулася напередодні урочистого відзначення 65 – річного ювілею міста.

Клопотання про присвоєння звання «Почесний громадянин
міста Новий Розділ» Андрію Кузьменку до Новороздільської міської ради подали представники громадських організацій – «Фундація Регіональних Ініціатив», «Центр Регіонального Розвитку» та «Центр для осіб з особливими потребами «Тавор». Відтак, після розгляду комісією у справах відзнак та постійною комісією з питань гуманітарної політики було розроблено відповідний проект рішення, який, у свою чергу, підтримали депутати.

До речі, як повідомила секретар Новороздільської міської ради пані Ірина Кравець, на сесію, коли приймалося це рішення, була запрошена і мама Кузьми – Ольга Кузьменко. «На жаль, вона не змогла приїхати. Тому, диплом про визнання її сина Почесним громадянином Нового Роздолу буде надіслано до неї поштою.» – ділиться пані секретар.

Нагадаємо, на початку року «Фундація Регіональних Ініціатив» звернулася до Новороздільської міської ради з ініціативою про встановлення меморіальної дошки на фасаді 2-го під’їзду будинку на вулиці Винниченка, де пройшло дитинство Андрія Кузьменка, яка також була підтримана.

Автор статті/


Related Articles

Напишіть відгук

Звяжіться з нами :  

Категорії