У ЛЬВІВСЬКІЙ ОДА КАЖУТЬ, ЩО У БІЛЬЧЕ МІСТ БУДУЮТЬ…

           

У Львівській ОДА звітують про «роботи» (які тривають) з будівництва мостового переходу у межах населеного пункту Більче, що у Миколаївському районі».

На жаль, про завершення робіт на офіційному сайті ОДА нема ані слова. В.о. директора департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв’язку Львівської облдержадміністрації Роман Кокотайло лише зазначає, що «Цей мостовий перехід зводять на автомобільній дорозі загального користування місцевого значення С140904 Криниця-Більче-Волиця».

Тим часом місцеві жителі вже втомилися чекати на завершення будівництва. Адже мостовий перехід, який «будується» за рахунок коштів обласного та місцевого бюджетів (загальна вартість будівництва понад два мільйони гривень) і на сьогодні складається із кількох бетонних балок, у Більчому почали зводити ще у 2017 році. І з того часу, як розповідають селяни, потрапити до села на автотранспорті стало справжнім випробуванням… Про це люди навіть писали у соцмережах «Нормальну дорогу та діючий міст розібрали, не зробивши нормального об’їзду. Кожного дня по декілька машин попадають у яму! Два автобуси там також вже побували! Їх витягували автокранами!!! Мало бракувало до летального випадку: чоловік, який вискочив з автобуса, впав прямо в болото і мало не втопився!…Старий міст стояв би ще 100 років ,- новому ж багато не пророкують, бо балки забиті криво! Будують невмілі спеціалісти! Місцеві жителі просто в паніці!!!» – ідеться у одному із ФБ-постів від тамтешніх користувачів.

Через проблему, яка, фактично, відрізала село від цивілізації, люди неодноразово зверталися й до влади. Але… На сьогодні водії самотужки облаштували сякий – такий об`їзд зруйнованого мосту і кожного дня з острахом слухають прогноз погоди. А влада, як бачимо, робить вигляд, що робить щось важливе!

(фото із сайту ЛОДА)

Автор статті/


Related Articles

Напишіть відгук

Звяжіться з нами :  

Категорії