БУДУТЬ ДОБРІ ДОРОГИ! АЛЕ НЕ ВСІ ВІДРАЗУ…

           

У Новому Роздолі азербайжанська фірма «Алов – буд», яка рік тому зі скандалом відкрила асфальтний завод на території колишнього комбінату будівельних конструкцій неподалік Миколаєва, розпочала ремонтні роботи центральних доріг міста на суму понад два з половиною мільйони гривень.

Як повідомили у Новороздільській міській раді, щоб повністю оновити центральний проспект міста на сьогодні потрібно приблизно 12-15 мільйонів гривень. Однак, оскільки у міському бюджеті нема таких грошей, – вирішили дослухатися до пропозиції виконавчого комітету, де було запропоновано хоча б частинами капітально ремонтувати проспект Шевченка, бо усієї потрібної суми у бюджеті міста доведеться довго чекати. Відтак, маючи на капітальний ремонт 1 мільйон 474 тисячі гривень, а на поточний – 1 мільйон 200 тисяч гривень, почали шукати виконавців, що теж було не легко. Адже у більшості випадків солідні фірми, які гарантують і якість, і оперативність виконання робіт, шукають грошовитих замовників… Словом, як вважають міські чиновники, з «Алов-буд» місту просто пощастило, бо й спецтехніку мають, і з асфальтом нема проблем. Тому, не зволікаючи, уклали з ними відповідні угоди у яких, до речі, передбачена відповідальність за якість виконання робіт, зокрема, на поточний ремонт – рік гарантії і на капітальний – три роки, на поточний ремонт вулиці Яворницького і на капітальний ремонт проспекту Шевченка.

До речі, цього року, в рамках виділеного фінансування, у місті планують відремонтувати центральний проспект Шевченка, вулиці – Мазепи, Яворницького, Грушевського (при в’їзді в місто), Героя України Степана Бандери (біля коледжу), Лесі Українки, Сагайдачного, Довженка (біля лікарні) і біля базару неподалік від Укртелекому.

Ну, а жителям решти вулиць, які також потребують ремонту, – доведеться почекати. Хтозна, може у наступному році  і для них знайдеться трохи грошей…

Автор статті/


Related Articles

Напишіть відгук

Звяжіться з нами :  

Категорії