СУД ПОПЕРЕДЖАЄ ПРО ФАЛЬШИВІ РІШЕННЯ, ЯКІ ВИКОРИСТОВУЮТЬ ДЛЯ ЗАЛЯКУВАННЯ БОРЖНИКІВ

           

Миколаївський районний суд Львівської області повідомив про те. що у районі почастішали випадки надходження на адресу місцевих громадян фальшивих повісток про виклик на судові засідання у справах, яких насправді в провадженні Миколаївського районного суду не існує.

Як зазначається у повідомленні, такі документи надсилаються окремими колекторськими фірмами та містять вказівку про те, що повістку можна анулювати, сплативши визначену суму на рахунок кредитора.

Втім, як з`ясувалося, на тому «винахідливість» колекторів не закінчилася… Останнім часом громадяни почали звертатися до суду з приводу отримання ними судових рішень,  якими їм начебто присуджено стягнення певних сум коштів. Причому, зазвичай як виявилося, такі рішення винесено за відсутності боржника, їх текст містить інформацію про арешт всього майна боржника, про встановлення обмежень у праві виїзду за межі України, про «захмарні» санкції, у випадку невиконання рішення у встановлені строки, тощо…

Відтак, керівництво суду закликало громадян бути уважними, ретельно ознайомлюватися зі змістом отриманих повісток та судових рішень, і в разі виникнення сумнівів у правдивості інформації, викладеної в цих документах, звертатися за уточненням, зателефонувмавши за номером (03241) 52-000, (03241) 51-545.

До речі, у більшості випадків на фальшивих повістках та судових рішеннях дрібним шрифтом вказано «даний документ є зразком рішення, надіслано з метою інформування боржників про наслідки невиконання умов кредитного договору», «даний документ є зразком судової повістки, яку ви отримаєте у випадку непогашення заборгованості» тощо.

Зразок фальшивого рішення суду на фото:

 

(фото – джерело)

Автор статті/


Related Articles

Напишіть відгук

Звяжіться з нами :  

Категорії