ПРОВІДНІ ІНВЕСТОРИ НОВОГО РОЗДІЛЛЯ У ЛЬВІВСЬКІЙ ОДА ГОВОРИЛИ ПРО ЗАЛУЧЕННЯ ІНВЕСТИЦІЙ

           

21 травня, представники провідних інвестиційних компаній Миколаївського району Львівщини, зокрема, генеральний директор ТзОВ «ОДВ Електрик» Трауд Міхаель, генеральний директор ВАТ «ДМЗ Карпати» Ростислав Гапатин, керівник ДП «Новороздільське державне гірничо-хімічне підприємство «Сірка» Олександр Батьковець, зустрілися з головою Львівської ОДА Олегом Синюткою.

Як повідомляється на офіційному сайті ОДА, у рамках зустрічі бізнесмени порушили питання залучення інвестицій у Миколаївський регіон та обговорили проблеми реалізації проектів серед яких – проведення капітального ремонту дороги по вулиці Гірничій у Новому Роздолі та реконструкція колії ВАТ «ДМЗ Карпати».

Також представники компаній ознайомили очільника області із кадровою ситуацією на підприємствах. Тут, як зазначили роботодавці, спостерігається помітне збільшення кількості працівників, а також підвищення заробітної плати.

До речі, ТзОВ «ОДВ-Електрик», створене  за участю   німецької компанії ODW – ELEKTRIK GmbH  і є інноваційним партнером в області розвитку продуктів та надійним постачальником високоякісних кабельних джгутів, соленоїдів та мехатронних систем для автомобільної галузі. таких світових брендів як Volkswagen, BMW, Porsche, Volvo, OPEL  14 липня відзначить свій 15-річний ювілей.

Автор статті/


Related Articles

Напишіть відгук

Звяжіться з нами :  

Категорії