НОВОРОЗДІЛЬСЬКІ ФУТБОЛЬНІ ФАНИ ТЕПЕР ВБОЛІВАТИМУТЬ З КОМФОРТОМ!

           

На міському стадіоні Нового Роздолу частково відновлено глядацькі трибуни зі сидіннями, презентованими свого часу місту ТзОВ «Енергія – Новий Розділ».

Ідея встановити крісла, які очевидно через брак коштів, тривалий час перекидалися десь на складі, виникла після того, як керівництво ДЮСШ (якому й належить господарка стадіону) поставило питання про демонтаж чотирьох старих вишок, які перебували в аварійному стані. Тобто, – здавши їх на металобрухт, як пояснили у міській раді, – появилася реальна можливість отримати частину коштів на монтаж сидінь. Так і зробили.

На виручені від продажу металобрухту кошти – у сумі близько 45 тисяч гривень, – придбали необхідний матеріал, зокрема, профільні труби, різних розмірів та засоби кріплення, ще трохи додали з міського бюджету та меценатських пожертв. А далі приступили до роботи, яку виконували силами працівників ДЮСШ спільно із працівниками ТзОВ «Енергія-Новий Розділ».

Завершити встановлення 280 крісел і по лівій стороні від основної споруди стадіону, і по правій, як зазначив місцевому виданню «Вісник розділля» перший заступник міського голови Мирослав Лепкий, планують до Дня міста. І це лише перший етап відновлення стадіону. У найближчих планах міської влади запуск роботи громадського туалету.
«Воду туди підвели минулого року завдяки небайдужим підприємцям, які дали труби, і ТзОВ «Енергія-Новий Розділ», – повідомив виданню пан Лепкий, – але є проблема з каналізацією. Тож напрацьовуємо варіанти вирішення питання водовідведення.»
До слова, у минулому році на «Хіміку» також було здійснено ряд робіт за бюджетні кошти міста. Зокрема, – капітальний ремонт покрівлі адміністративного корпусу, ремонт фасаду та заміна ринв.

Автор статті/


Related Articles

Напишіть відгук

Звяжіться з нами :  

Категорії