ЯКІ Ж МИ ГАРНІ!

           

17 травня весь світ святкує День вишиванки. Це свято, присвячене українській національній культурі і традиціям і саме у цей день, який щороку відзначається у третій четвер травня, усі охочі можуть долучитися до свята. Що, власне, й зробили жителі Миколаївщини на Львівщині.

У цей день працівники державних установ – держслужбовці, вчителі, медики, школярі і студенти, представники установ культури та органів місцевого самоврядування, цього дня прийшли на роботу “як на свято”. одягнувши українську вишиванку. А щоб продемонструвати світові неовторність, оригінальність  своїх вишиванок, – знимкувалися і приєднували ці світлини до загального флешмобу у соцмережах. ( На світлині зверху учні Розвадівської ЗОШ…)

До речі, це свято, незважаючи на свій відносно молодий вік вже придбало широку популярність і стало традиційним. Крім того, акції, присвячені українській вишитій сорочці, проводяться не тільки в Україні, але й далеко за її межами – в країнах Європи, Канаді, Сполучених Штатах Америки, Австралії. Втім, на жаль, не зважаючи на таку світову солідарність у відзначенні Дня вишиванки, не всі українці пишаються своїми традиціями. І найсумніше те, що вони серед представників законодавчих органів.

Зокрема, попри те, що більшість депутатів ВР у День вишиванки прийшли на роблоту у вишитих сорочках, колишні “регіонали” так і не долучилися до відзначення свята. Вони були у класичних темних костюмах.

(фото із соцмереж)

Автор статті/


Related Articles

Напишіть відгук

Звяжіться з нами :  

Категорії