ВЛАДА ВПЕРТО ІГНОРУЄ ДУМКУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ГРОМАДИ

           

14 травня, як повідомляється на офіційному сайті Миколаївської РДА, відбулося засідання так званої «робочої групи» щодо усунення зауважень і пропозицій ТзОВ ІФ “Екотех” в процесі облаштування миколаївського полігону захоронення ТПВ.

У нараді, яка відбулася під головування районного очільника Андрія Коса, взяли участь заступник директора Департаменту розвитку та експлуатації ЖКГ ЛОДА Т.Зозуля, міський голова А.Щебель, голова Громадської ради при Миколаївській РДА О.Держило, начальник юридичного відділу РДА С. Соколова ідепутат районної ради Я.Муха. (Простіше кажучи – усі, про кого миколаївчани кажуть не інакше як – «зацікавлені» особи. Зокрема, Т.Зозуля – представник команди Синютки, який несе відповідальність за вивезення сміття зі Львова; А. Щебель – «заробляє» на завезенні львівського сміття «мільйони для міста»; С. Соколова – депутат Миколаївської міської ради, яка свого часу віддала свій голос за завезення у Миколаїв львівського сміття; О. Держило, як і  Я. Муха – просто ярі прихильники”смердючого” бізнесу) і – жодного представника зі сторони противників так званого «впорядкування» полігону, де весь процес ” впорядкування” зводиться до закопування у пісок непотребу, який, незважаючи на протест громади, щодня сотнями тонн завозиться зі Львова.
Як ідеться в офіційному повідомленні, представники «робочої групи», можна сказати, вже вкотре , заслухали «інвестора», представника фірми “Екотех” Богдана Михалуся, який розповів про проведені заходи, де, судячи з офіційної інформації, найбільшим досягненням екотехівців є встановленння цілодобового відеоспостереження “з метою он -лайн контролю за кількістю ввезеного сміття».
Виступ юриста фірми Романа Іванціва, який роз’яснив механізм формування тарифів та начебто представив необхідні документи щодо роботи з ТПВ, зокрема, договір між ТзОВ ІФ “Екотех” та ЖКУ, дозволи на роботу з ТПВ і проект рекультивації сміттєзвалища, також не викликає довіри. Адже під час нещодавнього спілкування з журналістами ми запитували про наявність проекту, однак, пан Михалусь так і не відповів на нього, натомість заступник директора Департаменту розвитку та експлуатації ЖКГ ЛОДА Т.Зозуля, очевидно аби допомогти йому уникнути відповіді на це запитання, повів розмову в геть інше русло. Тож щодо наявності проекту є дуже великі сумніви. …Крім того, відсутність у вищезгаданій «робочій групі» представників так званої опозиції наштовхує на думку, що влада і далі намагається щось париховати від громадськості…

( фото із сайту РДА)

Автор статті/


Related Articles

Напишіть відгук

Звяжіться з нами :  

Категорії