ДІМ ФРАНКА ПРЕЗЕНТУВАВ ВИСТАВКУ ЖИВОПИСУ УРОДЖЕНЦЯ МИКОЛАЇВЩИНИ

           

4 травня у Домі Франка у Львові відбулася презентація виставки живопису заслуженого художника України, уродженця та Почесного громадянина села Дроговиж Миколаївського району – Ореста Сколоздри, яка триватиме протягом місяця.

Ця виставка виставка, на відкриття якої прибуло чимало відомих митців, науковців, а також земляків художника, унікальна ще й тим, що на ній вперше були представлені роботи сина й батька: Ореста Сколоздри – майстра – живописця,,та його батька – Володимира Сколоздри – відомого скульптора, лауреата Державної премії, який увіковічив у камені визначних українських діячів та письменників, зокрема й Івана Франка. А ще він є автором пам`ятників Тарасові Шевченку в Пісочному та Рудниках…

До слова, Орест Сколоздра, якого у мистецьких колах називають “львівським неоімпресіоністом”, у своїх роботах вражає потужністю та фактурою мазків, кольорами, неповторністю зображеного. Від його картин віє силою духу і водночас умиротвореним спокоєм. Роботи Ореста Сколоздри є своєрідним гімном рідній природі, що вичаклуваний пензлем чи мастихіном.

(фото із соцмереж)

Автор статті/


Related Articles

Напишіть відгук

Звяжіться з нами :  

Свідоцтво про державну реєстрацію

№1039/293 від 24.02.2012р.
ЗАСНОВНИК-РЕГІОНАЛЬНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД МЕЦЕНАТ

Категорії