…СПОРТИВНІ МАЙДАНЧИКИ ОТРИМАЮТЬ ЩЕ ЧОТИРИ СЕЛА

Згідно з рішенням комісії з питань молодіжної політики, фізичної культури та спорту Львівської обласної ради у 2018 році спортивні майданчики буде облаштовано у селах Гірському, Розвадові, Малій Горожанці та Дроговижі.

Зокрема, у Гірському та Розвадові планується встановлення майданчиків із штучним покриттям розміром – 42х22, а у Малій Горожанці та Дроговижі встановлять спортивні майданчики з тренажерним обладнанням. Крім того, – як повідомили в РДА на майданчику Миколаївської ДЮСШ запланована заміна штучного покриття.

З цього приводу до району навідалися голова постійної комісії з питань молодіжної політики, фізичної культури та спорту Львівської обласної ради Петро Жукровський та директор Львівського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Вадим Климович, які разом із завідувачем сектору молоді та спорту Миколаївської РДА Іваном Наконечним оглянули місця, де будуть облаштовані нові спортивні майданчики в рамках обласної Програми на 2017-2021 роки. Чиновники також оглянули спортивні майданчики, які на території району були облаштовані упродовж 2006-2017 років.

(фото із соцмереж)

Автор:

Залиш коментар тут

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *