ТАК ПРЕДСТАВИЛИ, ЩО НАВІТЬ СЛОВА НЕ ДАЛИ

Сьогодні, 4 квітня, у сесійному залі Миколаївської районної ради відбулося офіційне представлення новопризначеного голови Миколаївської РДА – Андрія Коса.

На знайомство з новим головою чиновники різних рангів  з усіх куточків Миколаївського району з`їжджалися заздалегідь. Тихо перемовляючись, – займали місця і чекали, коли усе почнеться. Рівно о 10 -й до залу, нарешті, зайшов винуватець події у супроводі голови Миколаївської районної ради Тараса Зубрицького та керівника апарату Львівської ОДА Маріанни Вільшинської, яка, власне, й відкрила зібрання, зачитавши Розпорядження Президента України.

Далі були коротенькі побажання плідної праці, адже випробувальний термін таки гарний стимул, від львівської гості та голови Миколаївської районної ради і… на тому усе закінчилося. Новопризначеному очільнику району навіть не дали можливості хоча б привітати своїх підлеглих з майбутнім Великоднем.  Зате, дуже неоднозначно з уст львівської чиновниці прозвучало запрошення до керівників силових структур району та суду зайти на окрему розмову.

Після такої двадцятихвилинної “урочистості” люди розходилися обурені і ніяк не могли второпати, – навіщо у робочий час було скликати їх до району? Ну, але оскільки керівництво знає, що робить, – діватись нікуди, згаяний час доведеться якось надолужувати. А на спілкування з новим головою, сподіватимемось, у них буде більше як місяць, відведений на випробування.

Автор:

Залиш коментар тут

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *