” ПРОСИМО ЗАХИСТИТИ ПРАВА МЕШКАНЦІВ…”

Жителі Тростянця підготували звернення до керівництва району та депутатів різних рівнів щодо ситуації, яка склалась у селі у зв`язку з діяльністю підприємств у південній та південно-східній частині села – кар`єрах, орендованих Миколаївською міжрайонною ШБД №38, ТзОВ «Агробудсервіс» та ТзОВ «ОНУР».

Зокрема, у звернення зазначається, що «Згідно із затвердженим генеральним планом згадані ділянки підлягають рекультивації та озеленю,  проте на даний час завезена величезна вапнякова гора та щоденно проводиться робота техніки навколо установки, створюється значний шум, гуркіт, а піднята вітром пилюка, що створюється в результаті виробництва, осідає на прилеглі до кар’єру  житлові  будинки, сади, городи, рілля. Окрім цього, згідно з оприлюдненими фото та відео матеріалами  активних жителів громади, є факти ввезення сміття у південно-східну частину кар’єру  ТзОВ «Агробудсервіс», куди можливий в’їзд лише через контрольний пункт підприємства. Також нещодавно невідомими особами проводились заміри земель в межах лісового  фонду та природоохоронної території, позначено дерева кольоровою фарбою, що дає підстави мешканцям занепокоюватись з приводу можливої вирубки багаторічного лісу».

Крім того, мешканці не розуміють, чому гірничий відвід площею 20, 23 га Львівська обласна рада надала в оренду, не порадившись з місцевою громадою та не обстеживши стану антропогенного впливу суб`єктів господарювання на місцеву екосистему та екологічну ситуацію в цілому. Тому, – просять захистити їхні права та недопустити будівельних, екологічних вимог розміщення, проектування і будівництва вищезазначеної установки. А також недопущення завезення  на територію кар`єру ТПВ, чи будь яких інших відходів та запобігання вирубці лісу навпроти житлових будинків…

Автор:

Залиш коментар тут

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *