ПЕРШІЙ ПЛАСТОВІЙ ПРИСЯЗІ – 106!

Понад 1000 пластунів з усієї Львівської області 14 квітня відзначили 106-ту річницю від Дня Першої Пластової Присяги. Зазначимо, Пластова присяга – це добровільна, зазвичай прилюдна і урочиста заява, якою пластун зобов’язується безумовно та невідклично дотримуватися Пластового Закону та Трьох Головних Обов’язків, працювати на користь Пласту та українського суспільства, а також робити добрі діла.

Урочисті заходи розпочалися загальним Молебнем та спільним виконанням Гімну Пласту. Далі, з вітальним словом до пластунів звернулась заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Оксана Стоколос-Ворончук, яка зауважила, що за роки свого існування Пласт став символом відродження нації, символом відродження національної ідеї. “Як і колись, так і тепер пластуни – це цвіт нації: економісти, юристи, політики, це лікарі та педагоги, це ті хлопці, які зі зброєю в руках боронять кордони нашої держави. – зазначила чиновниця, продовживши – Упевнена, що кожен пластун у незалежній Україні знайде своє місце і возвеличить себе, свою родину і пластову організацію. Я горда знайомству з вами», – зазначила Оксана Стоколос-Ворончук.

Після вітальних слів відбулось переведення на нові ступені юнаків та юначок. Потім пластуни вирушили на Личаківське кладовище, де вшанували пластунів, що не зламали своїх присяг.

(фото з офіційного сайту ОДА)

Автор:

Залиш коментар тут

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *