ОБЕРЕЖНО З АГРОХІМІЄЮ

Про належну організацію та правильність обробки сільськогосподарських культур пестицидами і агрохімікатами йшлося сьогодні, 17 квітня, під час наради з представниками агроформувань району, яка відбулася у Миколаївській РДА під головуванням очільника РДА Андрія Коса.
А розпочалася нарада із виступу начальника відділу агропромислового розвитку Івана Кузьм’яка, який детально ознайомив присутніх з порядком дотримання технології обробки сільськогосподарських культур пестицидами та агрохімікатами, а також надав інформацію про структуру посівних площ району та назвав місцеві агропідприємства, які найбільше застосовують хімічну обробку.
Далі слово надали начальнику відділу нагляду за дотриманням санітарного законодавства управління Держпродспоживслужби у Миколаївському районі КостянтинуЛевчуку, який наголосив на тому, що обробку потрібно проводити у відповідності до інструкції та регламенту застосування хімічних засобів. Адже, за словами пана Левчука, – правильність обробки залежить від якості та безпечності препаратів. Він також зазначив:”У людей масова недовіра до обробки полів. Потрібна гласність та робота з громадськістю, з органами місцевого самоврядування, приділяти належну увагу місцям, які відносяться до охоронної зони на відповідних територіях”.
Натомість фітосанітарний інспектор управління Держпродспоживслужби у Миколаївському районі Євген Свідрик у своєму виступі звернув увагу на дотримання техніки безпеки та вимог охорони праці під час проведення обробок пестицидами, дотримання інструкції та регламенту застосування пестицидів та наголосив, що всі працівники, які проводять обробку пестицидами та агрохімікатами, повинні мати спеціальний допуск до роботи, пройти медичний огляд та інструктаж.
Наостанок голова райдержадміністрації А.Кос звернув увагу аграріїв на важливість питань безпеки праці та дотримання регламенту під час роботи з пестицидами і агрохімікатами та закликав представників сільськогосподарських підприємств та фермерських господарств, зокрема, ТзОВ «Гірське Агро», ФГ «Максимович», ТзОВ «Миколаївські лани», ПП «Ротен», СГ ТзОВ «Горуцьке», ТзОВ «Терра Нова Агро», ФГ «Захід птиця», ТзОВ «Західні аграрні традиції», ФГ «Вінал Агро», МП «Добробут», а також голову Спілки пасічників Миколаївського району С.Ключника, дотримуватись вимог санітарного законодавства. адже від цього залежить життя і здоров`я не лише сільгосппрацівників, але й жителів навколишніх сіл.

Автор:

Залиш коментар тут

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *