МЕР ЗНОВУ ОБМІНЯВ ІНТЕРЕСИ МИКОЛАЇВЧАН НА СУМНІВНУ УГОДУ?

31 січня 2018 року ГУ Держпродспоживслужби надало позитивний висновок щодо дозволу на викиди (а відповідно й право на діяльність) новому асфальтному заводу ТзОВ «Алов», який з моменту відкриття, яке за участю високопосадовців з Києва. відбулося ще у травні минулого рок, безуспішно намагався розпочати законну діяльність на території Миколаївського району.

 Нагадаємо, що головною перешкодою, яка стала на шляху реалізації планів новоспеченого інвестора, стала громадськість Миколаєва, яка не погодилася з тим, що асфальтну установку підприємство розмістило з порушенням санітарних норм межування з населеним пунктом та, порушивши процедуру отримання дозволів. З цього приводу міською радою, на вимогу громадськості, були скликані громадські слухання, проводилися заміри повітря, писалися різні звернення до контролючих служб, до Депутата ВР … До речі, саме у відповіді на депутатський запит від 18.07.2017р Головне управління Держпродспоживслужби зазначило, що відповідно до рішення від 12.07.2017р вони не можуть надати дозвіл на викиди вищезазначеному об`єкту. (фото)

 

Та вже за півроку ситуація кардинально змінилася, – громадськість дивним чином мовчить (очевидно недотримання санітарних норм межування з населеним пунктом вже нікого не турбує), міська влада також не має претензій. А міський голова А. Щебель, виявляється, навіть особистого листа написав у Держпродспоживслужбу, що, мовляв, у міській раді відсутні «претензії з боку мешканців громади до діяльності ПАТ «Миколаїв-Львівський комбінат будівельних конструкцій». (фото)

Щоправда, у Держпродспоживслужбі швиденько «забули» про цього листа. Про це, зокрема ідеться й у відповіді на наш нформаційний запит. (фото)

Відтак, з огляду на всю цю історію складається враження, що так званий «спротив» миколаївчан був кимось (не важко здогадатися ким) організований … аби змусити власників підприємства прийти на поклін. Ну, а головною мотивацією є начебто угода «про соціальне партнерство», яка (увага!) “БУДЕ підписана» з громадськістю міста. Але ж ми вже знаємо ціну таких угод  на прикладі «Онуру»…

Ми й надалі слідкуватимемо за розвитком подій навколо так званого “інвестора”, тим більше, що є інформація про відкриття кримінальної справи щодо діяльності зазначеного підприємства 

Автор:

Залиш коментар тут

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *