ДЕПУТАТ СЕДІЛО ОПИНИВСЯ У СПИСКУ КОРУПЦІОНЕРІВ

Наприкінці березня в Апеляційному суді Львівської області відбувся розгляд апеляційних скарг депутата Львівської обласної ради Миколи Седіла, який не погодився із рішеннями Галицького районного суду м. Львова про визнання його винним у двох корупційних адмінпорушеннях, передбачених ч.2 ст.172-6 КУпАП ( порушення вимог фінансового контролю), де йому було відмовлено у їх задоволенні.

Нагадаємо, у серпні минулого року народний обранець придбав у власність вантажний тягач DAF XF 105.460, 2011 року випуску, вартістю 245010,00 гривень та напівпричіп SPITZER SF 2737, 2000 року випуску, вартістю 420287,57 гривень, проте, – несвоєчасно повідомив про такі суттєві зміни у майновому стані суб’єкта декларування на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції чим вчинив адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією.

До слова, два протоколи про корупційні адмінпорушення у минулому році було вручено і керуючому справами виконкому Миколаївської міської ради Юрію Шпаку. Однак, чиновник дуже оригінально уникнув відповідальності. Коли справи були передані до Миколаївського районного суду, він півроку (саме такий термін давності передбачений для адмінки) просто не приходив на засідання аж поки справу не закрили. Прокуратура не хотіла коментувати ситуацію, однак «не для преси» пообіцяли, що подаватимуть апеляцію. Та щось у них там не склалося, а чиновник і раденький…

 

Автор:

Залиш коментар тут

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *