… «ПОГОВОРИМО» або ЧОГО ВАРТУЄ ЩЕБЕЛЕВА «ЧИСТА ЛЮБОВ ДО КРАЮ»

           

Під час 12 книжкової толоки, яка проходила у Миколає ві з 16 по 18 березня під гаслом «У чистій любові до краю», миколаївський мер Андрій Щебель неоднозначно запропонував «поговорити» відомому львівському блогеру Юрію Ситнику, після того, як він зі сцени заговорив про проблему з місцевим сміттєзвалищем, яке загрожує Миколаєву перспективою стати другими Грибовичами.

Про це Юрій Ситник згадав у своєму блозі, присвяченому миколаївській проблемі – «Сміття в Гробах, або Грибовичі №2…»  http://yurko.info/%D1%81%D0%BC%D1%96%D1%82%D1%82%D1%8F-%D0%B2-%D0%B3%D1%80%D0%BE%D0%B1%D0%B0%D1%85-%D0%B0%D0%B1%D0%BE-%D0%B3%D1%80%D0%B8%D0%B1%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%87%D1%96-n-2/

Зокрема він зазначив:

«…Розповідаючи перед залом про важливість утворення конституційних територіальних громад,…навів, як приклад, проблему зі сміттєзвалищем у Миколаєві. Одразу після завершення виступу на сцену увірвався мер міста і запропонував «поговорити». В кабінеті діалогу не вийшло – кожен залишився при своїй думці, хоча враження від особи талановитого миколаївського голови залишилося не найкраще.
Запам‘яталася фраза: ми в середньому приймаємо 80 тонн сміття на добу. Це було сказано так, начебто перевищення удвічі норм, установлених сесією міськради, є досягненням.»

Знаючи, як «болісно» миколаївський мер реагує на правду, яка несумісна з його діяльністю, можна припустити, що на наступній книжковій толоці Юрій Ситник буде непроханим гостем. Хоча… будемо сподіватися, що до того часу у Миколаєві вже відбудуться вибори в ОТГ і у новообраних органах місцевого самоврядування про Щебеля не буде й гадки …

Автор статті/


Related Articles

Напишіть відгук

Звяжіться з нами :  

Категорії