ЧИНОВНИКИ ТЕЖ СПІВАЮТЬ!

Новий Розділ анонсував урочистості, які відбуватимуться у місті 9 –го березня з нагоди 204-ої річниці від дня народження Тараса Шевченка. Серед багатьох заходів, – акція – «вільний мікрофон».

«Його робота розпочнеться після офіційного покладання квітів до пам`ятника Великому Кобзареві. Саме тоді кожен бажаючий матиме нагоду продемонструвати усім свій талант і таким чином вшанувати пам`ять про українського генія.» – розповіла секретар міської ради пані Ірина Кравець, зазначивши, що міська рада вже готується до виступу.

Як з`ясувалося, на пропозицію начальника відділу з питань гуманітарної політики Новороздільської міської ради Оксани Єсауленко, до «вільного мікрофону» працівники виконавчих органів Новороздільської міської ради вирішили долучитися  спільним співочим талантом, виконавши для новороздолян кілька безсмертних пісенних творів на слова Шевченка. А щоб виступ чиновників був, як мовиться, на висоті, на репетиції, які у міській раді цими днями проходять чи не щодня, запросили репетитора у ролі якого погодився попрацювати керівник Народної аматорської хорової капели «Дністряни», самодіяльний композитор, а також керівник хору церкви Різдва Пресвятої Богородиці пан Іван Максимців. До речі, солістом хору новоспеченого хору став перший заступник міського голови – Мирослав Лепкий.

Варто зазначити, що у минулому році такий поетичний флешмоб отримав активну підтримку серед містян. Тож, до цьогорічної акції новороздоляни готуються ще завзятіше.

(фото із соцмереж)

Автор:

Залиш коментар тут

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *