СУД ДВІЧІ ОШТРАФУВАВ ОБЛАСНОГО ДЕПУТАТА ВІД МИКОЛАЇВЩИНИ

Депутата Львівської обласної ради Миколу Седіла суд двічі оштрафував на сто неоподаткованих мінімумів (1700 гривень) за корупційне адмінпорушення, передбачене ч.2 ст.172-6 КУпАП ( порушення вимог фінансового контролю). Обидві постанови було винесено 1 березня цього року Галицьким районним судом.

Як зазначається у Постановах суду, у серпні минулого року народний обранець придбав у власність вантажний тягач DAF XF 105.460, 2011 року випуску, вартістю 245010,00 гривень та напівпричіп SPITZER SF 2737, 2000 року випуску, вартістю 420287,57 гривень, проте, – несвоєчасно повідомив про такі суттєві зміни у майновому стані суб’єкта декларування на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції чим вчинив адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією.

Цікаво, що Микола Седіло, якого, до речі, вважають одним із найзаможніших обласних депутатів сьомої каденції Львівської обласної ради (згідно з декларацією за 2017 рік, депутатові та членам його сім’ї належить цілий автопарк машин, загалом –  25 одиниць, кілька земельних ділянок, а готівкових коштів, окрім понад 1 млн грн ще й 260 тис. дол. та 97 тис. євро), вже фігурував в історії з деклараціями. У 2014 році, як пише інтернет видання «Наші гроші», пан Седіло не задекларував засновану ще в 2013 р. ТОВ “Кам-Транс” (стара назва станом на 2014 р. – ТОВ “Камерія Транс Буд”), де має певну частку у статутному капіталі. Щоправда, тоді цим фактом зацікавилися лише журналісти та, зрештою, і НАЗК було тільки у планах… На сьогодні ж постанова про адміністративну справу про притягнення до адміністративної відповідальності депутата сьомого скликання Львівської обласної ради Миколи Седіла вже внесена до ЄДР судових рішень.

Тим часом на сайті «Судова влада України» появилася інформація про те, що депутат подав на апеляцію.

 

Автор:

Залиш коментар тут

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *