СЛУЖБУ СІМ`Ї, ДІТЕЙ ТА МОЛОДІ МИКОЛАЇВЩИНИ ОЧОЛИЛА ФІНАНСИСТ

У Миколаївському районному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді – новий керівник.

Дозвіл на підписання контракту із Гузар Оксаною Володимирівною, яка, до речі, фінансист за освітою і раніше працювала бухгалтером у одній із дошкільних установ району, про призначення на посаду директора Миколаївського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, голові Миколаївської районної ради депутати надали своїм голосуванням під час 29 сесії, яка відбулася вчора, 29 березня.

Тут, мабуть, варто нагадати, що на минулій сесії Миколаївський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді перейшов у підпорядкування районної ради. Відтак, призначення і звільнення керівників цієї установи – тепер компетенція районних депутатів. І хоча народні обранці не мали нічого проти зазначеної кандидатури, держслужбовці РДА, м`яко кажучи, мали деякі застереження, оскільки робота з дітьми вимагала й певної кваліфікації.

Власне, під час сесії нам вдалося коротко поспілкуватися із новопризначеною начальницею, задавши їй єдине запитання – чи розуміє, що доведеться працювати з дітьми, які потребують особливої уваги? Відповіла, – “розумію…” Як буде насправді, – побачимо.

Автор:

Залиш коментар тут

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *