… «ПОГОВОРИМО» або ЧОГО ВАРТУЄ ЩЕБЕЛЕВА «ЧИСТА ЛЮБОВ ДО КРАЮ»

Під час 12 книжкової толоки, яка проходила у Миколає ві з 16 по 18 березня під гаслом «У чистій любові до краю», миколаївський мер Андрій Щебель неоднозначно запропонував «поговорити» відомому львівському блогеру Юрію Ситнику, після того, як він зі сцени заговорив про проблему з місцевим сміттєзвалищем, яке загрожує Миколаєву перспективою стати другими Грибовичами.

Про це Юрій Ситник згадав у своєму блозі, присвяченому миколаївській проблемі – «Сміття в Гробах, або Грибовичі №2…»  http://yurko.info/%D1%81%D0%BC%D1%96%D1%82%D1%82%D1%8F-%D0%B2-%D0%B3%D1%80%D0%BE%D0%B1%D0%B0%D1%85-%D0%B0%D0%B1%D0%BE-%D0%B3%D1%80%D0%B8%D0%B1%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%87%D1%96-n-2/

Зокрема він зазначив:

«…Розповідаючи перед залом про важливість утворення конституційних територіальних громад,…навів, як приклад, проблему зі сміттєзвалищем у Миколаєві. Одразу після завершення виступу на сцену увірвався мер міста і запропонував «поговорити». В кабінеті діалогу не вийшло – кожен залишився при своїй думці, хоча враження від особи талановитого миколаївського голови залишилося не найкраще.
Запам‘яталася фраза: ми в середньому приймаємо 80 тонн сміття на добу. Це було сказано так, начебто перевищення удвічі норм, установлених сесією міськради, є досягненням.»

Навіть гості Книжкової толоки не оминули теми Миколаївського сміттєзвалища Про 300 тонн сміття на день та Щебеля

Gepostet von Михайло Галущак am Sonntag, 18. März 2018

Знаючи, як «болісно» миколаївський мер реагує на правду, яка несумісна з його діяльністю, можна припустити, що на наступній книжковій толоці Юрій Ситник буде непроханим гостем. Хоча… будемо сподіватися, що до того часу у Миколаєві вже відбудуться вибори в ОТГ і у новообраних органах місцевого самоврядування про Щебеля не буде й гадки …

Автор:

Залиш коментар тут

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *