НЕ БІЛЬШЕ 40 ТОНН СМІТТЯ НА ДОБУ? НІ – НЕ ЧУЛИ

Майже місяць тому ми звернулися до Миколаївської міської ради із запитом про кількість завезеного сміття на миколаївське сміттєзвалище за півроку (з вересня 2017 року по лютий 2018 – го), зазначивши, що інформація повинна бути розписаною по днях. І ось, нарешті, дочекавшись відповіді, в черговий раз переконалися, що питання «Екотеху», для міської влади, тема особлива на яку вона не готова спілкуватися.

Аби довго не пояснювати, процитую кілька речень із супровідного листа розпорядника запитуваної інформації, тобто, – міського комунального підприємства «Житлово комунальне управління», щодо інформації про об`єми завезеного на миколаївське сміттєзвалище львівського сміття фірмою Грінера («Екотех»):

«…інформуємо, що Товариство з обмеженою відповідальністю «Грінера Україна» за запитуваний Вами період завезло наступні обсяги твердих побутових відходів: у листопаді 2017 р. – 330,38 т.; у грудні 2017 р. – 1 590,06 т.; у січні 2018 р. – 3400 т.; у лютому 2018 р. – 2273,48т.»

Тобто, не зважаючи на вимогу надати детальну інформацію (розписану по днях), як це було зроблено щодо інших фірм (див фото внизу) нам надали зведені цифри, що може свідчити лише про те, що або у журналах ведення обліку прийнятого сміття панує хаос, або їх взагалі не існує. Однак обурило навіть не це… Цитуємо далі лист ЖКУ:

«У відповідності до вимог Договору про спільну діяльність від 10.04. 2917р укладеного між Миколаївським комунальним підприємством «Житлово – комунальне управління» та Товариством з обмеженою відповідальністю «інвестиційна компанія «Екотех» – «Розрахунок обсягів ТПВ згідно Договору здійснюється усереднено за підсумками кожного місяця шляхом ділення загального обсягу ТПВ відповідної сторони протягом всього календарного місяця на кількість днів у відповідному місяці» Таким чином у листопаді було завезено в середньому 55 тонн на добу, у грудні 51,29 тонн на добу, в січні – 109, 7 тонн, в лютому – 81 тонн»

Як бачимо, МКП «ЖКУ», розраховуючи «усереднено» обсяги завезеного сміття, ревно дотримується вимог Договору, однак цілком забуло про рішення Миколаївської міської ради про обмеження кількості його ввезення, «у розмірі, що не перевищує 40 тонн на добу». Саме тому кожного місяця на сміттєзвалище було завезено значно більше сміття, ніж було дозволено депутатами. До того ж, тут ще не враховано об`єми, прийняті від інших фірм. Очевидно, стосунки з чужинцями нашій владі і комунальникам дорожчі, ніж місцева екологія.

(листопад)

(грудень)

(січень)

А це фото, зроблене на одному із зважувальних комплексів у Львові, нам надали активісти ГО “Розвиток громади”. Робіть висновки…

До слова, аби таки знати точний об`єм завезеного “Екотехом”, ми надіслали їм повторний запит.

Автор:

Залиш коментар тут

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *