НА РЕМОНТИ ДОРІГ У МИКОЛАЇВСЬКОМУ РАЙОНІ ЦЬОГО РОКУ ВИДІЛЕНО ПОНАД 5 МІЛЬЙОНІВ ГРИВЕНЬ

Миколаївський район отримає 5,2 мільйона гривень на ремонт доріг, які потребують негайного ремонту. Насамперед ідеться про дороги сполученням Миколаїв-Городок-Жовква; Ричагів-Вербіж; Миколаїв-Жидачів-Калуш; Щирець-Вербіж; Випучки-Рудники (ділянка Раделичі-Гірське). Про це стало відомо після засідання профільної комісії Львівської обласної ради

Загалом, згідно з рішенням Львівської обласної ради, на ремонт доріг та безпеку дорожнього руху з обласного бюджету цього року витратять 315 млн грн. 180 млн грн піде на ремонт доріг загального користування, а також на співфінансування ремонтів доріг, фінансування яких відбувається з держбюджету

Нагадаємо, у 2017 році також тривала робота із відновлення доріг у Миколаївському районі. Загалом, як зазначив у своєму звіті заступник голови району, який тимчасово виконує обов`язки керівника, Ярослав Лукомський, – відремонтували 45 км автодоріг (20 км доріг загального користування – 69,3 млн.грн. Розділ-Жирова – 5,9 млн.грн., Миколаїв-Жидачів-Калуш – 54 млн.грн.  та  12 км доріг комунальної власності – 13 млн.грн., Тростянецька ОТГ – 12км на суму 3,3 млн.грн.) із залученням коштів з різних бюджетів 86 млн.грн., що у 3 рази більше, ніж у попередньому році.

Варто зазначити, що дороги на Львівщині ремонтуватимуть не лише коштом обласного бюджету, але й з державного дорожнього фонду, митних платежів, інвестиційних проектів та польського кредиту.

За словами директора департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв’язку ЛОДА Романа Кокотайла, планується, що загалом на ремонт доріг на Львівщині у 2018 році втратять понад 4 млрд грн.

 

Автор:

Залиш коментар тут

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *