МИКОЛАЇВЧАНИ ВИЙШЛИ НА СМІТТЄЗВАЛИЩЕ З ОСТАННІМ “КИТАЙСЬКИМ” ПОПЕРЕДЖЕННЯМ (відео)

Нещодавні телевізійні сюжети «…про перший полігон ТПВ з відеоспостереженням і вагами», де «…по-новому захоронюють сміття» неабияк збурили громадськість Миколаєва. Адже люди вже втомилися слухати брехню про те, що відбувається на миколаївському сміттєзвалищі і сьогодні, 23 березня, понад два десятки миколаївчан зібралися там на попереджувальну акцію, намагаючись домогтися від місцевої влади негайно розпочати процес розірвання договору з ТзОВ «Інвестиційна компанія «Екотех» (засновник «Грінера»), яка не виконує договору щодо експлуатації сміттєзвалища та захоронює ТПВ з порушенням екологічних норм.

Спочатку активісти спостерігали за роботою працівників КПП, які ведуть облік машин, що везуть пісок. З`ясувалося, що і до піщаного кар`єру, і до сміттєзвалища веде одна й та ж дорога, (хоча, за умовами договору про співпрацю інвестор давно повинен був облаштувати окремий заїзд) а отже закономірно, що в учасників акції виникло запитання – хто насправді контролює в`їзд на сміттєзвалище і взагалі – чи належно ведеться облік машин зі сміттям? Аби поговорити про це запросили керівництво ПАФ «Дністер» на розмову. На жаль, «велике» начальство не захотіло вийти до людей. Натомість, – запросило їх до свого, так би мовити, «офісу». Навіщо вони це зробили – стало відомо після того як, не бажаючи давати пояснення про те, чому машини їдуть на сміттєзвалище вночі, працівники кар`єру почали ображати гостей та викликали поліцію, мовляв, ці люди вдерлися на приватну територію. Ну, але, на щастя, спровокувати конфлікт вони не змогли, а учасникам акції вдалося отримати словесне підтвердження того факту, що сміття й справді «іноді» везуть вночі і найймовірніше ніхто цих машин не фіксує. Про це, до речі, повідомив представник «Екотеху», який також підійшов до групи протестувальників.

Остаточно переконатися у тому, що сміття завозиться значно більшими об`ємами, ніж на це є дозвіл депутатів, учасники акції змогли, отримавши виписку з журналу реєстрації машин за останню добу від працівника вагового комплексу . І саме це спонукало їх до прийняття рішення звернутися у поліцію із заявою про злочин…

Начальник Миколаївського відділу поліції полковник Михайло Козар до активістів вийшов особисто. Відтак, уважно вислухавши їх, дав доручення прийняти заяву та розпочати розслідування.

Активісти пишуть заяву про злочин

А це – очевидно “відеонагляд” з онлайном))

Автор:

Залиш коментар тут

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *