МИКОЛАЇВСЬКИЙ РАЙОН ОЧОЛИВ ЗАСТУПНИК ГОЛОВИ РОЗВАДІВСЬКОЇ ОТГ

Інтрига із кандидатурою на головну посаду Миколаївського району нарешті добігла кінця. Сьогодні 30 березня 2018 року Президент Петро Порошенко підписав Розпорядження №49/2018-рп про призначення головою Миколаївської районної державної адміністрації Львівської області Андрія Івановича Коса.

Зокрема, у Розпорядженні сказано: «Призначити Коса Андрія Івановича головою Миколаївської районної державної адміністрації Львівської області з 2 квітня 2018 року зі строком випробування один місяць та оплатою праці відповідно до законодавства.”

Варто зазначити, що новопризначений очільник Миколаївської РДА з вищою освітою інженера – технолога, яку здобув в Українському поліграфічному інституті ім. Івана Федорова, та стажем роботи у державній службі, загалом – понад двадцять років, вже має деякий досвід і на керівній посаді. Щоправда, – не такого високого рангу, – свого часу Андрій Кос був головою Пісочнянської сільської ради, а після створення Розвадівської ОТГ, як вже зазначалося вище, – обіймав посаду заступника голови, та будемо сподіватися – це не завадить йому керувати цілим районом.

Автор:

Залиш коментар тут

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *