ДЛЯ НОВОРОЗДОЛЯН ВАРТІСТЬ ПРОЇЗДУ МІСТОМ – ЗНИЗИТЬСЯ

Із 12 березня новороздоляни, які користуватимуться послугами громадського автотранспорту в межах Нового Роздолу, платитимуть замість 6-ти гривень – 5-ть.

Крім того,  вже з наступного тижня автобуси «Львів – Новий Розділ» №555 з 14.00 до 18.00 години безкоштовно перевозитимуть містом дітей, які займаються у школі мистецтв імені Олега Рудницького та Будинку дитячої та юнацької творчості, а також буде відновлено зупинку автобусів біля крамниці «Фортуна», що по проспекту Шевченка і перенесено кінцеву зупинку вечірнього маршруту «Львів – Ходорів – Новий Розділ» №882. Замість автовокзалу автобус везтиме пасажирів на зупинку біля супермаркету «Рукавичка», що біля пам’ятного знаку Т.Шевченкові.

Такі позитивні зміни, як зазначає місцеве видання “Вісник розділля”, у роботі пасажирського автотранспорту, що обслуговує новороздільський маршрут стали можливими завдяки ініціативі керівництва Новороздільської  міської ради, зокрема голови Андрія Мелешка, який лобіював це важливе питання спочатку у львівських владних кабінетах, а згодом і під час ділових перемовин із перевізниками.

Наразі, невирішеною залишається проблема кінцевої зупинки у Львові з автовокзалу на приміський залізничний вокзал. Але, будемо сподіватися, що це питання часу. Адже, як зазначає міський голова Андрій Мелешко, тема не закрита і вона далі буде лобіюватися на обласному рівні.

Автор:

Залиш коментар тут

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *