ВЕРХОВНА РАДА ЗМІНИЛА ПРАВИЛА ВСТАНОВЛЕННЯ ГРУПИ ІНВАЛІДНОСТІ

Тепер, якщо людина звертається для встановлення інвалідності, але не може прибути на огляд за станом здоров’я, то лікарі самі повинні приїхати до неї додому.

13 березня Верховна Рада прийняла в цілому Закон про встановлення групи інвалідності. За нього проголосував 281 народний депутат, повідомляє телеканал «112 Україна».

Відповідно до закону, якщо людина звертається для встановлення інвалідності, але не може прибути на огляд чи переогляд за станом здоров’я згідно з висновком лікарсько-консультативної комісії, огляд чи переогляд проводиться в неї вдома.

Якщо мова йде про інвалідність, встановлену в результаті незворотних порушень (зокрема, ампутації кінцівок чи їх частин), група інвалідності встановлюється без зазначення строку повторного огляду. Людина з інвалідністю після виходу на пенсію також не муситиме приходити на огляд.

Крім того, група інвалідності на ступінь вище чи першої групи встановлюється учасникам АТО або людям, які забезпечували антитерористичну операцію, внаслідок чого отримали поранення, контузію, каліцтво чи захворювання, внаслідок чого отримали інвалідність.

Закон набере чинності на наступний день після офіційної публікації.- зазначається в інформаційних джерелах.

Автор:

Залиш коментар тут

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *