2 ЛЮТОГО – ОСТАННІЙ ДЕНЬ ПРИЙОМУ ЗАЯВОК НА КОНКУРС МІКРОПРОЕКТІВ

Завтра – останній день прийому заявок на обласний конкурс проектів місцевого розвитку на реалізацію якого, у 2018 році, з обласного бюджету Львівщини планується виділити 105 млн грн.

Станом на 20 годину 1 лютого Миколаївський район подав 84 заявки з яких 14 відхилено, а 21 – у черзі на реєстрацію. До речі, лідером за кількістю поданих проектів є Яворівщина, яка подала 219 заявок. Найменшу кількість, 47 – проектів, подав Турківський район . А загалом, як зазначає заступник керуючого справами Львівської обласної ради – начальник відділу з питань реалізації проектів місцевого розвитку, міжнародної технічної допомоги та зовнішно-економічних зв’язків Іван Собко, цього річ на конкурс мікропроектів подали більш як дві тисячі заявок. Він також зазначив, що у порівнянні з минулим роком процес подачі й опрацювання проектів є значно кращим, ефективнішим.

«Тішить, що є зразкові конкурсанти – це насамперед ті, які відвідали наші навчальні семінари, які уважно ознайомилися з рішенням №542, які ретельно заповнювали реєстраційну картку і долучали до неї пакет документів, що вимагає конкурсна рада. Із першої спроби станом на 20:00 год. середи, 31 січня, в обласній раді було зареєстровано – 1000 безпомилкових проектів», – розповів посадовець. Крім того, він закликав  конкурсантів активно відстежувати статус заявки та відвідувати свою електронну пошту, яку вказано в реєстраційній картці.

 

Автор:

Залиш коментар тут

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *