100 ТИСЯЧ З МІСЬКОГО БЮДЖЕТУ МИКОЛАЄВА – НА ІНФОРМАЦІЙНІ ПОСЛУГИ

За інформаційні послуги (розміщення інформаційного матеріалу в друкованому виданні та інтернет – виданнях, створення, монтаж та розміщення відео новин тощо) Миколаївська міська рада «виклала» з місцевого бюджету 100 тисяч гривень.

Єдиним учасником торгів, зареєстрованим у системі державних закупівель ProZorro і, звісно ж, переможцем, стало колишнє комунальне підприємство, яке було підпорядковане Миколаївській міській раді, а тепер йменує себе Товариством з обмеженою відповідальністю і веде самостійну господарську діяльність…

Договір про співпрацю між Миколаївською міською радою та «переможцем» тендеру, як свідчить інформація із системи ProZorro, було укладено 24 січня 2018 року відразу після засідання тендерної комісії і оприлюднено на зазначеному сайті. І тут було б усе чудово, якби не один цікавий момент.

У ст.3 Закону України «Про публічні закупівлі» чітко зазначено, що закупівлі повинні здійснюватися «з максимальною економією та ефективністю…» І хоча у конкретному випадку міська рада мала право діяти, як то кажуть, на власний розсуд (закон дозволяє), чомусь виглядає, що чиновники геть не зацікавлені в отих інформаційних послугах. Чому?

За інформацією, наданою нам у телефонному режимі, з компетентних джерел, кількість передплатників у ТзОВ – переможця, м`яко кажучи, бажає бути кращою. У  лютому його передплатили усього близько п`ятидесяти абонентів… Тому говорити про ефективність (нагадаю ціна договору 100 тисяч гривень) якось навіть смішно. А якщо взяти до уваги той факт, що у районі це не єдине видання (взяти хоча б газету «Громада», із її двотисячним тиражем підписників)  то тут, на жаль, напрошується дуже сумний висновок: напевно від підписаної угоди влада отримала значно більшу вигоду, яка, очевидно, не залежить від величини тиражу ?

До речі, цих видатків у бюджеті на 2018 рік, як і покупку авто, чомусь  не знайшла…

Автор:

Залиш коментар тут

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *