…ЩОБ НЕ КРАЛИ – ПОТРІБНА ОХОРОНА

Сьогодні у Миколаївському відділі Золочівської місцевої прокуратури Львівської області відбулася робоча нарада під головуванням керівника Золочівської місцевої прокуратури Володимира Купецького, та за участю заступника прокурора – Романа Андреса, голови Миколаївської районної ради Тараса Зубрицького, а також голів міст та начальників поліції Миколаєва і Нового Роздолу.

На порядок денний наради були винесені питання про загальний стан злочинності на теренах Миколаївського району та у місті Новий Розділ, де окремо поговорили про розслідування та розкриття деяких резонансних злочинів, зокрема і щодо крадіжок приватного та комунального майна. Тут особливий наголос було зроблено на нещодавні крадіжки з нового корпус у пологового будинку, який ще не задіяний в експлуатацію і, наразі, перебуває на балансі управління капітального будівництва Львівської ОДА, відтак, – не охороняється.

У ході тривалої дискусії, як повідомив голова Миколаївської районної ради Тарас Зубрицький, – і правоохоронці , і керівники органів місцевого самоврядування зійшлися на тому, що потрібно  звернутися до компетентних органів з тим, аби якнайшвидше якось вирішити питання охорони цього об`єкту і навіть, якщо буде необхідність, долучитися фінансово.

Не менш емоційним було обговорення проблеми незаконних рубок лісів. Прокурор Володимир Купецький, звертаючись до представників поліції, наголосив щоб такі злочини не залишалися безкарними, а їх розслідування були на особливому контролі, адже останнім часом «чорні» лісоруби все більше нахабніють, завдаючи величезних збитків довкіллю.

(фото із соцмереж)

Автор:

Залиш коментар тут

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *