ЧИ ЗАЦІКАВИТЬСЯ ІНВЕСТОР?

27 лютого міський голова Нового Роздолу Андрій Мелеш­ко зустрівся з начальником управління інве­стиційної політики Львівської ОДА Романом Матисом для обговорення можливостей залучення німецької компанії «Polipol», яка нещодавно озвучила свій намір побудувати на Львівщині підприємство з виробництва м`яких меблів, на терени Розділля.

Як зазначається на офіційному сайті Львівської ОДА, на сьогодні німці активно вивчають наявні пропозиції щодо майбутнього розміщення виробництва. Зокрема, представник компанії «Polipol» в Україні Герберт Вітвер зауважив, що «проект запланований від одного до чотирьох років, нам потрібна земельна ділянка площею 20 гектарів. Також важлива освіта, ми готові навчати працівників і створити умови, щоб працівники не мігрували…»

Власне, ці вимоги може задовільнити індустріальний парк Нового Роздолу, який має і промислову зону загальною площею понад 46 гектарів і, що – найважливіше, доступні інженерні комунікації з можливістю підключення до них. Також ділянка має вигідне транспортне сполучення у тому числі і залізницею. Щодо можливості навчання працівників, то й тут є готова база. Адже у місті функціонує два професійно – технічні ліцеї і коледж… І про це міський очільник Нового Роздолу Андрій Мелешко поговорив із начальником управління інвестиційної політики Романом Матисом, сподіваючись на сприяння з боку ЛОДА у залученні інвестора  у Новий Розділ.

До речі, якщо представники компанії «Polipol» зацікавляться новороздільською ділянкою, то можливість отримати роботу із орієнтовною зарплатнею від 500 – 600 євро, вже через кілька років отримають до 1000 осіб.

Автор:

Залиш коментар тут

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *