У МИКОЛАЇВСЬКОМУ РАЙОНІ ЗБУДУЮТЬ СОНЯЧНУ ЕЛЕКТРОСТАНЦІЮ

На території Березинської сільської ради збудують сонячні електростанції.  Дозволи на розроблення проектів землеустрою під зазначене будівництво голова Львівської ОДА Олег Синютка надав розпорядженням від 1 лютого.

Зокрема, дозволи на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок, розташованих за межами населеного пункту на території Березинської сільської ради Миколаївського району, отримали два товариства з обмеженою відповідальністю, – “Солар грін тех” – орієнтовна площа 25,63 гектари та “НР Солар”  – орієнтовна площа 25,57 гектари.

До речі, подібна сонячна електростанція -“Озерна”, у минулому році запрацювала на теренах Яворівщини. Вона займає площу 14,6 га, а загальна потужність встановлених сонячних панелей (фотоелектричних модулів JASolar) становить 9,9 МВт. Ця СЕС виробляє близько 11 000 000 кВт/год на рік…

Як зазначив на відкритті цього енергетичного об`єкта голова ОДА Олег Синютка, – подібна інвестиція у вітчизняну енергетику збільшить частку альтернативної енергії в електроенергетиці України та знизить рівень використання вуглеводневих енергоносіїв при виробництві електричної енергії.

Автор:

Залиш коментар тут

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *