У МЕДИЦИНІ – РЕФОРМИ, В ОСВІТІ І КУЛЬТУРІ – ОПТИМІЗАЦІЯ

19 лютого, голова Миколаївської районної ради Тарас Зубрицький спільно із першим заступником голови райдержадміністрації Ярославом Лукомським провели робочу нараду з керівниками відділу культури і освіти, а також з головним лікарем Миколаївської КЦРЛ під час якої обговорили питання оптимізації штатної чисельності та структури цих підрозділів.
Зокрема, по медицині було заслухано два моменти – про переведення роботи Миколаївської районної стоматологічної поліклініки на госпрозрахунок та про зміну режиму роботи дерматологічного відділення. Відтак, врахувавши той факт, що у медицині триває процес медичної реформи, і вона не передбачає оплату планових стоматологічних послуг пацієнтів коштом держави, про це, до речі, офіційно заявив заступник міністра охорони здоров’я Павло Ковтонюк під час офіційного інтерв`ю одному з українських телеканалів, зазначивши, що «У міжнародній практиці стоматологія покривається державою дитяча та невідкладна. Якщо, до прикладу, дуже болить, гостра проблема, то держава покриває послугу. Планова стоматологія не покривається державою. Зважаючи на наш бюджет, ми будемо діяти так само», – було прийнято рішення про переведення роботи Миколаївської районної стоматологічної поліклініки на госпрозрахунок. Щодо режиму роботи дерматологічного відділення – прийняли рішення перевести його з цілодобового поста на денний стаціонар.

Далі обговорили оптимізацію у галузі культури, де планується скорочення чотирьох штатних одиниць. Наразі, як зазначається в офіційній інформації про нараду, це питання вивчається. Однак, як запевнила керівник відділу культури Ірина Іваночко, жоден із діючих Народних домів чи бібліотеки закритими не будуть.
Наостанок керівник відділу освіти Олег Лехович доповів, що в очолюваному ним підрозділі оптимізація штату вже відбулася і у лютому було скорочено 5,5 штатних одиниць.

(фото інтернет-ресурс)

Автор:

Залиш коментар тут

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *