СМІТТЯ ВЕЗУТЬ, А КІЛЬКІСТЬ ПРИХОВУЮТЬ?

Нещодавно активісти громадського об`єднання «Розвиток громади», досліджуючи «сміттєві» проблеми Львівщини, опублікували матеріал «Грінера наплювала на миколаївську громаду» у якому, зокрема, йдеться про так звану «співпрацю» Миколаївського КП ЖКУ з компанією «Грінери» – «Екотех» в рамках угоди, яка, серед іншого передбачала, прийом Миколаєвом сміття зі Львова.

Зокрема, у публікації були оприлюднені й дуже цікаві цифри, які, як зазначається у публікації, на запит активістів були надані МКП ЖКУ, наприклад, про кількість прийнятого Миколаєвом львівського сміття за півроку у 2017 – му та про зароблене на цій послузі. Втім, зараз мова не про цифри…

За збігом обставин редакція нашого видання також веде розслідування на цю тему і також звернулася із подібним запитом на публічну інформацію до Миколаївської міської ради 12 лютого, ( це, як з`ясувалося згодом, було за два дні до появи вищезгаданої публікації від ГО «Розвиток громади»). Але у Миколаївській міській раді не надто поспішали відповідати. Напевно, аби потягнути час, аж на п`ятий день мені відмовили в наданні інформації, пояснивши, що вони не є її розпорядниками, а потім повідомили, що переслали запит до МКП ЖКУ

Далі цікавіше…Керівництво МКП ЖКУ також вирішило вдати із себе «заклопотаних» і повідомило що, мовляв, оскільки у запиті йдеться про «надання великого обсягу інформації та потребує пошуку серед значної кількості даних»  вони продовжують строк розгляду запиту і про результати розгляду мене повідомлять …15 березня! (див документ).

Що тут скажеш? З огляду на той факт, що інформація за жовтень – грудень у них вже упорядкована і відома, адже надавалась на запит ГО Розвиток Громади. а реально упорядкувати потрібно лише за січень, – у мене напрошується висновок, що такими «маневрами» від громадськості просто намагаються приховати інформацію про реальну кількість завезеного сміття. або, що ще гірше, його кількість така велика, що цифри просто бояться озвучувати. Адже пункт у договорі про співпрацю з «Екотехом» про прийом щоденно 120 тонн сміття зі Львова за ціною 30 грн. за тонну і додатково 16 тонн – з район, ніхто не відміняв. Чи таки відміняв?

Автор:

Залиш коментар тут

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *