НОВОРОЗДІЛЬСЬКІ ДЕПУТАТИ РОЗГЛЯНУТЬ ПИТАННЯ ПРО ВИКОРИСТАННЯ БАНДЕРІВСЬКОГО ПРАПОРА

Депутати Новороздільської міської ради сесійно розглядатимуть пропозицію про використання у місті революційного червоно-чорного стяга.

Відповідний проект рішення вже оприлюднено на офіційному сайті Новороздільської міськради, відтак, новороздоляни також мають можливість взяти участь у його обговоренні.

Підняття бандерівського прапора на адміністративній будівлі Новороздільської міської ради, а також на спорудах, у яких розміщуються її структурні підрозділи, згідно із оприлюдненим проектом рішення, рекомендується в дати, пов’язані з визначними подіями національно-визвольної боротьби. Крім того, вивішувати червоно-чорний прапор у зазначені дати буде рекомендовано і керівникам підприємств, установ та організацій, незалежно від форм власності та громадських об’єднань міста.

Також планується встановити, що у знак вшанування пам’яті героїв національно-визвольних змагань, зокрема, в дати загибелі головнокомандувача УПА Романа Шухевича, першого голови Проводу Організації Українських Націоналістів Євгена Коновальця та у День пам’яті жертв політичних репресій червоно-чорний прапор підніматиметься у траурному оформленні – у верхній частини древка кріпитиметься чорна стрічка.

About Author:

Leave A Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *