НЕМА МОВИ – НЕМА НАЦІЇ

Міжнародний День рідної мови, який у всьому світі відзначили 21 лютого, відносно молоде свято. До календарів воно ввійшло тільки у 1999 році. І хоча в Україні воно також лише почало писати свою історію, активні новороздоляни вже навіть започаткували власні традиції відзначення цього свята.

Напередодні  Дня рідної мови  освітянські, культурні, громадські та інші колективи Нового Роздолу ось уже другий рік поспіль готують яскраві феш моби до конкурсу на мовну тематику, який оголосили представники однієї з політичних партій, пообіцявши  переможцю грошову нагороду, а також призи і дипломи.

Втім, як зазначають і організатори конкурсу, і самі учасники, призи – це лише приємна мотивація до перемоги. Та основним стимулом до участі у конкурсі, безумовно,  стало велике бажання маленьких українців та їх дорослих наставників продемонструвати світові (відео минулорічних флешмобів були розміщені у соцмережах) свою гордість за приналежність до великої і гордої держави Україна, яка має свою націю, свою древню культуру і найголовніше свою мову солов`їну. Власне, – тому й готувалися усі, дуже ретельно підбираючи сценарій виступів. Адже флеш моб це має бути щось миттєве, проте з глибоким змістом. І, практично, всім учасникам, а їх, за словами організаторів, було чимало, вдалося здивувати представників журі. Тож, аби обрати переможця, їм доведеться добре поміркувати. Але вони впоралися.

Як зауважила  член журі пані Ірина Кравець, так сталося, що цього року кількість номінацій дорівнює кількості учасників, тому конкурсна комісія визначилася наступним чином:
– “Кращий флешмоб” – ЗОШ-2
– “Емоційний флешмоб” – ДНЗ “Сонечко”
– “Динамічний флешмоб” – ЗОШ-5
– “Естетичний флешмоб” – ЗОШ-3
– “Просвітницький флешмоб” – НВК імені В.Труша
– “Патріотичний флешмоб” – Новороздільський професійний ліцей будівництва та побуту
– “Оригінальний флешмоб” – Новороздільський політехнічний коледж
Номінації вказано у хаотичному порядку.
Всі переможці отримають дипломи та призи.
Команда організаторів щиро дякує всім, хто проявив активність, творчість і патріотизм. Заради таких людей ми згуртувалися і працюємо.

А ми пропонуємо нашим читачам кілька фото з конкурсних виступів…

Новороздільська ЗОШ №2

СШ№ 5

НВК “Лідер”

НОВОРОЗДІЛЬСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ЛІЦЕЙ БУДІВНИЦТВА та ПОБУТУ

НОВОРОЗДІЛЬСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ КОЛЕДЖ

(фото із Фб сторінки Ірини Кравець)

Автор:

Залиш коментар тут

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *