НА КОГО ПРАЦЮЄТЕ, ПАНЕ ГОЛОВО? (відео)

Миколаївчани мабуть пригадують, як восени у місті ремонтували вулицю Возз`єднання. Адже тоді про цю подію не говорив хіба що лінивий. Не обійшли її увагою і у місцевій пресі, принагідно повідомивши читачам, що дорогу «у рамках підписаної угоди з Миколаївською міською радою» було відремонтовано за кошти ТзОВ «Агробудсервіс» (належить ТОВ “ОНУР Конструкціон інтернешенл»).

І справді, як свідчить відеозапис 31 – ї позачергової сесії, під час обговорення проекту рішення №678, яким вищезгаданому підприємству міські депутати згодом надали попередню згоду на надання гірничого відводу орієнтовною площею 12,560 га із земель запасу за межами населеного пункту під розширення Південно – Тростянецького піщаного кар`єру, онурівці великодушно запропонували (цитую слова їхньої юристки) «Заключити угоду про фінансування об`єктів соціальної сфери». (дивитися з 20 хв)

28 вересня 2017 року угоду й справді було підписано і вже через тиждень А. Щебель відзвітував про це на своїй сторінці у соцмережах: «Завдяки підтримці депутатського корпусу та голові Миколаївської міської ради (ну, як себе, коханого, не похвалити!?) договірні умови співпраці між Миколаївською міською радою та ТзОВ «Агробудсервіс»(ТОВ «Онур») затвердили юридично. Відтак, фірма завершує роботи по впорядкуванню діючого кладовища та здійснює зріз і ремонт верхнього асфальтного покриття по вулиці Воз`єднання…» – тріумфував пан мер.

Ясно, що така звістка неабияк потішила миколаївчан, мовляв, ну, хоч раз, віддаючи землю, чиновники про потреби міста подумали.

А ось мене, з часу тієї сесії чомусь не полишало відчуття, що щось із тією угодою не так. Тут ще і Держслужба України з питань праці у Львівській області оприлюднила інформацію про виявлені після перевірки в «Онурі» кілька десятків порушень з охорони праці та промислової безпеки… Словом, вирішила не випускати цю угоду з під контролю. Спочатку усе йшло за «планом»

«Онурівці», як і пообіцяв міський голова, відразу начебто взялися виконувати взяті на себе договірні зобов`язання, тобто, – почали ремонт дорожнього покриття на вулиці Возз`єднання, зрізавши верхній шар асфальту. А потім … зникли. Тим часом на сайті, через який казначейство висвітлює рух усіх бюджетних коштів, у тому числі і місцевих рівнів, 15 листопада 2017 року появилася інформація про те, що МКП ЖКУ перерахувало на рахунок ТзОВ «Онур Конструкціон інтернешенл» 36 тисяч гривень авансу «на виконання робіт з поточного ремонту дороги по вул. Возз`єднання (від буд. №8 до буд.№10) в Миколаєві» та ще 53 тис 700 гривень авансу «на виконання робіт з поточного ремонту дороги по вул. Возз`єднання (від буд. №10 до пов. на вул. Шепт.)». Це й стало поясненням, – чому після зрізки асфальту «інвестор» не завершував ремонт. Він чекав на аванс! Бо 17 листопада, як свідчить інформація, оприлюднена на «ФБ» сторінці А. Щебеля, ремонтні роботи продовжилися. Відповідно, після їх завершення  (28 листопада)  на  рахунок «Онуру» були перераховані ще дві суми за ремонт тієї ж вулиці Возз`єднання, які становили,  відповідно, 125 тис 300 грн та 84 тис. гривень… Отже загалом, «допомога» ТзОВ «Агробудсервіс», яке, нагадаю, отримало від Миколаєва погодження на гірничий відвід земельної ділянки 12,56 га, у ремонті вулиці Возз`єднання, обійшлася місту у 299 тисяч гривень…

Не знаю як трактувати ці видатки, адже під час сесії весь час говорили про інвестиції в місто, але чомусь видається, що миколаївчан черговий раз обдурили. Власне, і договір, про який так красномовно писав сам Щебель і його преса, і копію якого мені надали у відповідь на інформаційний запит, вказує на це. Бо як ще зрозуміти кінець другого абзацу вступної преамбули цього документа, де є таке речення – «…Сторони, виходячи із суспільних інтересів у сфері комплексного соціально – економічного та культурного розвитку територіальної громади села Тростянець, уклали цю угоду…»? Тут вже якось мимоволі напрошується питання до міського голови – на кого працюєте пане голово? Чи, може, за гастролями – нема часу читати те, що підписуєте?

 

Автор:

Залиш коментар тут

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *