«МЕДОВЕ РІЗДВО» КОЛЯДУВАЛО У НОВОМУ РОЗДОЛІ

Такого велелюддя як сьогодні, 11 лютого, коли на головній площі Нового Роздолу розгулявся перший фестиваль «Медове Різдво», у цьому місті не було давно. На запах меду, пахучої випічки та мелодії колядок сюди з`їхалися не лише представники бджолярських організацій, зокрема й співорганізатори події – ГО “Гільдія медоварів України” та «Братство Карпатських бджолярів», але й місцеві пасічники, народні умільці із власною продукцією і багато мистецьких колективів, які доповнили свято справжнім українським колоритом.  

Багато гостей, які, не відходячи від торгових наметів, пригощалися пахучим медом, запашною медовухою і медовим вином, духмяною випічкою та ще багатьма ласощами для приготування яких використовувався мед, водночас спілкувалися з бджолярами, випитували секрети медових рецептів, цікавилися процесами приготування і, звісно ж, купували трохи для себе тієї продукції яка найбільше сподобалася…

Втім, програма фестивалю не обмежилася лише презентацією медової продукції. Адже, як зазначалося, на свято приїхали й представники багатьох мистецьких колективів. Тож, офіційне відкриття «Медового Різдва» доручили їм. І першими на імпровізованій сцені на сходах міського Палацу культури виступили голосисті красуні з ансамблю “Джерело” під керівництвом пані Ірини Жигаль, які порадували гостей фестивалю українськими колядками і щедрівками. Їх настрій підхопили й  інші самодіяльні артисти, а народ охоче підбадьорював їх гучними оплесками.

Не менш активними були гості фестивалю і під час визначення переможців у різних конкурсах, зокрема, “Найколоритніший пасічник”, “Найкраще оформлення палатки”, “Найширший асортимент продукції” та інші.. Голосуючи за того чи іншого конкурсанта, люди обрали переможців і разом з ними щиро раділи перемозі.

Завершилося медове свято у Міському палаці культури, де відбувся  завершальний концерт художньої самодіяльності.

Автор:

Залиш коментар тут

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *