З НАСТУПНОГО ТИЖНЯ ФАХІВЦІ УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ РОЗ`ЇЖДЖАТИМУТЬ СЕЛАМИ ЛЬВІВЩИНИ І БЕЗКОШТОВНО КОНСУЛЬТУВАТИМУТЬ СЕЛЯН

Новопризначена очільниця Головного територіального управління юстиції у Львівській області Іванна Смачило роботу на новій посаді розпочала із реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я маю право», започаткованого Міністерством юстиції у співпраці з системою безоплатної правової допомоги, територіальними органами юстиції, за підтримки юридичних клінік, міжнародних донорів та партнерів.

У рамках проекту фахівці Головного територіального управління юстиції у Львівській області роз’їжджатимуть селами Львівщини та безкоштовного надаватимуть правові консультації громадянам. Адже, як зазначила новопризначена очільниця, – найбільша проблема із доступом до фахової юридичної допомоги є у селах. Тому вже з наступного тижня фахівці очолюваного нею управління розпочнуть консультування мешканців.

«Разом з представниками структурних підрозділів їздитимемо в найвіддаленіші населені пункти і допомагати консультувати. Це першочергове наше завдання в рамках цього проекту, – зазначила Іванна Смачило і продовжила. – Ми виїжджатимемо насамперед до мешканців сільських населених пунктів. Тому що саме ці громадяни мають найменший доступ до професійної юридичної консультації. Досить часто є елементарні проблеми, які можна вирішити вже під час консультування, але у зв’язку з тим, що у них нема доступу до професійної юридичної допомоги, вони не знають, що з цим питанням робити», – пояснила начальниця юстиції Львівщини.

Зокрема, як зауважила пані Смачило, фахівці зможуть проконсультувати на такі теми: «Як протидіяти домашньому насильству», «Як діяти у разі обшуку підприємства», «Як виконати рішення суду», «Не отримуєш аліменти», «Не знаєш, як оформити договір оренди землі», «Не знаєш, як оформити субсидію», «Забирають бізнес, відбирають майно», «вимагають хабара за іспит чи навчання», «Не знаєш, як вирішити спір».

 

Автор:

Залиш коментар тут

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *