ЗВІТУВАЛА ОЧІЛЬНИЦЯ МЕДИЦИНИ МИКОЛАЇВЩИНИ

Сьогодні в актовому залі Миколаївської комунальної центральної районної лікарні звітувала головний лікар району – пані Ірина Хрущ.

Окрім медиків, які працюють під керівництвом пані Ірини, та працівників галузі, послухати про досягнення районної медицини завітав також голова Миколаївської районної ради – Тарас Зубрицький, який, власне, й розпочав зібрання, наголосивши, що за минулий 2017 рік районна медицина й справді має ряд досягнень і це, безумовно, є заслугою, насамперед, її керівника…

Далі була цікава і змістовна доповідь пані Ірини, яку вона побудувала, використовуючи графічні матеріали із порівняльними цифрами та інформативними блоками про відремонтовані об`єкти, придбану медтехніку, кількість населення охопленого наданням медичних послуг та ще про багато позитивних змін … До речі, навіть значне зростання показника кількості звернень до медиків, у порівнянні з минулими роками, доповідачка розглядала у позитивному сенсі, мовляв, ріст цього показника вказує на те, що люди перестали займатися самолікуванням і більше довіряють медикам. Хоча, на мою думку, незважаючи на оптимізм пані Ірини, позитиву тут мало. Адже виходить, що народ більше хворіє, причому, хвороби помолодшали та «посерйознішали» тож подорожником чи ромашкою їх, на жаль, не вилікуєш… А підтвердженням, знову ж таки серйозності ситуації, є цифри, озвучені під час звіту про смертність, яка у районі перевищує рівень народжуваності (у місті Миколаєві ситуація трохи краща , відтак, саме цей факт вплинув на показник у загальнообласному рейтингу, де Миколаївщина посіла 3-є місце за рівнем народжуваності).

Втім, щодо народжуваності, то у майбутньому Миколаїв має чудові перспективи. Після того, як у пологовому було зроблено ремонти, закуплено обладнання, що значно вплинуло на покращення рівня надання медичних послуг, породіллі почали частіше народжувати у місцевому пологовому. Крім того, як зазначила пані Ірина Хрущ, із введенням в експлуатацію нового пологового корпусу, є надія, що Миколаїв прийматиме породіль з усієї округи, тим більше, що у сусідніх районах деякі відділення будуть реорганізовані.

Наостанок доповідачка розповіла про плани на майбутнє, які, якщо узагальнити усе сказане, у більшості будуть спрямовані на продовження процесу реформування, та щиро подякувала своєму колективу за спільну роботу, а депутатам і районному керівництву – за підтримку та розуміння. Крім того, очільниця районної медицини Миколаївщини зазначила: «Ми також дякуємо усім, хто допомогав змінювати медицину на краще, хто критикував та підказував. Адже у конструктивному діалозі народжується істина. Ми впевнені, у 2018 році, спільними зусиллями усі задуми вдасться реалізувати».

З докладними цифрами звіту можна ознайомитися тут: https://www.facebook.com/MikCRL?hc_ref=ARSHSVXQr_Xx0lb-vKM77dOhOKOcWKYj9RGMZTMPGJFzdjj218UPf4u6m70sN2nsQcU

Автор:

Залиш коментар тут

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *