ЕКС ГОЛОВА МИКОЛАЇВСЬКОЇ РДА ТАРАС ОПРИСК НЕЗАКОННО НАДАВАВ В ОРЕНДУ 30 ГЕКТАРІВ ЗЕМЛІ

Як повідомляє прес – служба прокуратури Львівської області, –  ідеться про 30 гектарів неуспадкованих земельних ділянок, а також інші землі сільськогосподарського призначення, які не були сформовані як об’єкти цивільних прав.

Якщо докладніше, то Розпорядження про передачу земельних ділянок за межами населеного пункту на території Раделицької сільської ради, загальною, вартістю майже 6 мільйонів гривень, для ведення сільськогосподарського виробництва ТзОВ «Данута», екс голова Миколаївської районної державної адміністрації Тарас Оприск, порушуючи норми закону, підписав ще у лютому минулого року . А на офіційному сайті Миколаївської РДА зазначене Розпорядження №70 появилося у березні.

Лише завдяки роботі працівників Золочівської місцевої прокуратури, які звернулися із позовом до Господарського суду Львівської області і він задовольнив позов, земля була витребувана із незаконної оренди і станом на сьогодні підприємство – орендар, як запевняють у прокуратурі, – звільнило та повернуло із незаконного користування усі землі.

Втім, схоже, робота працівників прокуратури у Миколаївській РДА на цьому не закінчилася. Вивчаючи список цьогорічних розпоряджень, я натрапила на аналогічне вже оскарженому розпорядження, де знову йдеться про «передачу в оренду невитребуваних земельних часток(паїв)…»  тепер вже у Рудниках, яке підписане першим заступником голови райдержадміністрації.  І тут вже виникають питання до юристів РДА…

About Author:

Leave A Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *