ФОНТАНА НЕ БУДЕ?

Проект «Реконструкція Площі Героїв Майдану у Новому Роздолі» не отримав необхідної підтримки конкурсної комісії з розподілу коштів Державного фонду регіонального розвитку.

Про це на своїй сторінці у мережі фейсбук, повідомив депутат Новороздільської міської ради Анатолій Шалаєв, посилаючись на конфіденційні джерела.

«Отож, 1 000 000 гривень на реконструкцію Майдану нам із ДФРР цього року не дадуть, попри майже півмільйонне співфінансування…» – пише депутат і зазначає, що причиною відмови у фінансуванні стало «банальне невміння підготувати заявку.»

Нагадаємо, повна вартість проекту реконструкції Площі Героїв Майдану із фонтаном у Новому Роздолі складає 9 млн. 442 тисячі 282 гривні. Майже 2,5 млн. грн. було залучено минулого року переважно із фонду соціально-економічного розвитку. Для завершення розпочатого необхідно ще понад 7 мільйонів гривень…

Між тим є і добра новина «Незважаючи також на помилки у написанні проектної заявки, один проект Нового Роздолу – «Реконструкція Новороздільської дитячої школи мистецтв ім.Олега Рудницького з використанням енергозберігаючих матеріалів у м. Новий Розділ Львівської області (утеплення фасаду)», таки отримав «добро». Відтак, цьогоріч «музична школа отримає від ДФРР 1 млн. 350 тис. грн. Місцевий бюджет має передбачити майже 150 тисяч співфінансування.» – ділиться громадський діяч. 

Автор:

Залиш коментар тут

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *