У НОВОМУ РОЗДОЛІ ОСВЯЧЕНО ПАМ`ЯТНИЙ ЗНАК ГЕРОЇВ МАЙДАНУ

14 січня у Новому Роздолі, на бульварі О. Довженка за участю представників громадськості та місцевої влади було освячено пам’ятний знак Героїв Майдану, встановлений на місці майбутньої алеї Героїв ще на початку грудня.

Церемонію освячення здійснили місцеві священики, зокрема, отець диякон Микола Міджак, отець Роман Штігер, отеці Ростислав та Юліан Миги, а також військовий капелан. отець Ростислав Височан. А далі, після покладання квітів до підніжжя пам’ятного знаку, до новороздолян звернувся міський голова Нового Роздолу Андрій Мелешко. Він зазначив, що сучасне покоління повинно пам’ятати подвиг людей, які поклали своє життя, відстоюючи незалежність, а також шанувати і поважати усіх тих вояків, які захищають кордони нашої держави на Сході.

У свою чергу начальнику штабу 8 батальйону УДА «Аратта»  Микола Пшик був засмучений тим фактом, що більшість новороздолян залишилися байдужими до зазначеної події. Він зауважив, що в Україні триває боротьба з агресором, і нинішнє покоління, яке є творцем нової історії і місцевого, і державного рівня, мало б більше цікавитися подібними заходами.

Інші промовці також говорили про героїзм та самопожертву майданівців, а також зі слозами на очах згадували події чотирирічної давності, під час яких у небесну сотню відійшли кращі сини нашого багатостраждального народу.

На черзі – реалізація проекту із облаштування Алеї Героїв.

Автор:

Залиш коментар тут

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *